Od 1 stycznia 2020 r. firma zawiesza działaność do odwołania.

Na pytania odpowiedam na kateandhome_allegro@wp.pl

... bo pieknie można żyć !!!
Kate&Home

 

 

W związku z wejściem nowych przepisów prawnych prowadzimy politykę prywatności zgodną z RODO. Wszelkie informacje dostępne są w zakładce POLITYKA PRYWATNOŚCI, prosimy o zapoznanie się z tymi infomacjami. 

Korzystając z serwisu www.kateandhome.pl akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

... bo pięknie można żyć!!!

Kate&Home

 

witam!

Do sprzedaży wprowadziłam torebki eco papierowe oraz woreczki z organzy, aby klienci mogli samodzielnie pakować figurki do wręczenia. Jeśli potrzbujecie inne produkty, kolorowe celofany, organzy, tiule, pudełeczka to proszę pisać na maila kontakt@kateandhome.pl  chętnie dobiorę odpowiednie opakowanie do wielkości figurki i zapotrzbowania.

... bo pięknie można żyć!!!

Kate&Home

 

witam!

Wakacje to czas odpoczynku, ale i wprowadzania nowości do mojej pracowni. Gdy słoneczko świeci to pomysły same wpadają do głowy :)  Dlatego

zapraszam do zakładki DO ZDOBIENIA 

w tym miesiącu dużo nowości oraz promocji.

... bo pięknie można żyć!!!

Kate&Home

 

 

Zapraszam do zakładki Wielkanoc, proponuję jajaka/pisanki do zdobienia oraz figurki na patyczku. Zachęcam do zaplanowanego udekorowania wnątrza włanego domu, aby nie tylko stół wyglądał pięknie, ale całe nasze otoczenie.

Wszystkie figurki gipsowe można nasączyć olejkiem eterycznym, dobrze chłonął ciecz, nie przebarwiają się i cudnie pachną bardzo, bardzo długo, polecam figurki w babeczkach.

...bo pięknie można żyć!!!

Kate&Home

 

 

Kate&Home to sklep z dodatkami do domu oraz półfabrykatami z gipsu do samodzielnego zdobienia. Zachęcam do włożenia pracy własnej w wystrój domu, bo efekt końcowy może przynieść radość oraz ogromną satysfakcję z twórczej pracy. A tak niewiele to kosztuje :)

...bo pięknie można żyć !!!

Kate&Home

 

Pracownia Art. Kate&Home to pracownia plastyczna i sklep internetowy Kate&Home

W sklepie oferujemy dodatki do domu oraz odlewy z gipsu do samodzielnego zdobienia, a do pracowni można składać zamówienia indywidualne na wszystko :)